Informace

Spotřebiče ve voze

Lednice má automatický režim ,který funguje na plyn, na elektriku při zapojení do el.sítě a při jízdě na autobaterii. Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí, když jste připojeni do el. sítě. Vařič funguje na pouze na plyn.Vařič má 3 plotýnky. Topení a ohřev vody funguje na plyn. Pokud je vůz vybaven nástavbovou klimatizací, musíte být připojeni do el.sítě.

Bezpečnost při jízdě

Vůz je vybaven bezpečnostními pásy, tedy všichni cestující musí být připoutání na sedadlech (děti v dětských autosedačkách), nikoliv chodit po voze na WC, vařit si či chodit do lednice po pivečko... Samozřejmě je zakázáno ve voze při jízdě ležet v posteli. Před jízdou musíte z bezpečnostních důvodů zavřít plynovou lahev. Při jízdě musí být všechna boční a střešní okna úplně zavřena a zajištěna, dále musí být zavřeny všechny vnitřní uzavíratelné skříňky.

Plyn, elektřina a voda

Ve voze naleznete dvě plynové lahve s čistým propanem, jedna z nich už je napojena do okruhu. Ve voze najdete kabel k připojení do el. sítě v kempech. Nádrž na vodu pro koupání a mytí v koupelně, splachování WC a na mytí nádobí ve dřezu je 110l. Pro dočerpání vody je ve voze 10l konev.Odpadní nádrž je na 100l a vypouští se na místech tomu určených.

Nocleh

Doporučujeme nocovat v kempu na stellplatz a když to nepůjde zvolte vždy parkoviště někde na veřejnosti, aby Vás v noci nenavštívili nezvaní hosté. Na dálnici je dobré nocovat na čerpacích stanicích, ovšem tam můžete přespat jen jednu noc a další musíte jinam. Vždy obytný vůz před spaním uzamkněte vnitřním zamykáním (ne dálkovým ovladačem).